באנר צר טוב.png
אתם מחפשים תלבושות אנחנו חושבים בלעדיות!
 
חינה זה טקס של ריגושים, אתם חייבים להרשים במשהו ייחודי, כזה שאף אחד לא ראה, שכולם יתפעלו, ואת החינה הזאת, אף אחד לא ישכח.
לרשותינו סטים מפוארים ומרשימים לתן ולכלה בגוונים מיוחדים: אדום וזהב, טורקיז, לבן וזהב, כתום ססגוני, סגול עמוק, כסף וזהב, ועוד
 
להיט - בלעדי! סטים תואמים ומיוחדים ל-8 חברות מלוות. בגווני בורדו וזהב, ובגווני זהב ושחור. 
ואם כבר חוגגים אז שיחגגו כולם.
לרשותנו עשרות בגדים לכל המשפחה והחברים: שמלות, קפטנים-בגדים עשירים ומפוארים ברקמה מיוחדת, ג'יבות-חלוקים רקומים ברקמה עבודת יד ומיוחדת, תרבושים נעלים, סרטים לראש מקושטים, ועוד, לכל הגילאים והמידות, גם לתינוקים!
 
​תלבושות לכל העדות: מרוקאי, תוניסאי - ג'רבאי (כולל התכשיטים הכובע והצמידים), תימני, עממי, ועוד

אותנטיות

מתכוננים לחינה? חשוב שתדעו! 
אם כבר נוגעים בשורשים, לובשים את העבר, אז קחו את זה ברצינות...
 
חינה של היום, זה כבר הרבה יותר מפעם. בתוך כל הים של החדשנות והקדמה, יש איזה יום שאף אחד לא מוותר עליו, מי יותר ומי פחות אבל אצל כולם זה ברור, חינה, זה אירוע של פעם, איזשהו "פורים" כזה שמתחפשים לימי השלווה של אז.
קפטנים ג'יבות ג'לביות וכל השמות המסורבלים מהבוידם של סבתא, הופכים ביום הזה למצרך מבוקש ומפתיע, וכולנו מחפשים לרגש באוירה מקורית ועתיקה.
אבל תאטו דקה, ושימו לב! אם כבר אנחנו משקיעים, מוציאים כסף, זמן, וכו' הזהרו!
כולנו ישראלים, גדלנו על בגדים צברים, ובאמת מאיפה לנו מה זה בגד מזרחי, של ההיסטוריה. אז קחו המלצה חמה ודואגת: אל תתפעלו מכל בגד צבעוני, ואל תופתעו מכל איזה חלוק מוזהב. תדרשו, ואל תתפשרו! בגד מקורי ואותנטי שלבשו בחו"ל! משהו בדיוק כמו שסבתא לבשה, "קפטן" שהדודה תראה ותתרגש עד דמעות, משהו ברצינות, אם כבר מתחפשים אז שיהיה אמיתי! אפשר לצרף קצת צבע בשביל להוסיף על האווירה, אבל טיפה לא יותר מזה.הרבה חברות הפקה מנצלים כיום את הבורות שלנו במלתחות אלו, ומרשימים אותנו בבגדים מקושקשים בצבעים עזים, ונותנים לנו להתרגש מכלום!
רק זה חסר לכם שתצטרכו לשכנע את הסבתא כי זה בגד של "פעם", אתם הרי יודעים כי על סבתא קשה לעבוד... היו עירניים, פקחים, אל תפגינו בורות! 
שימו לב!
צוות אפריון היחיד שילביש אתכם בבגדים מזרחים אותנטים, של כל עדות המזרח: מרוקו, תוניס, אלג'יר, לוב, ג'רבא, תימן, וכו'
הכי אותנטי - הכי יפה!
IMG_4051.JPG
IMG_4048.JPG
IMG_4047.JPG
(344).JPG

בלעדיות!